על מנת לקבל חוות דעת הנדסית מקצועית ומקיפה בנכס יש להעסיק חברת בדק בית מומלצת אשר יכולה לספק למזמין בדיקת בדק הבית את השירות הטוב ביותר.

בעלי נכסים, רוכשים פוטנציאליים של מבנים ויזמים בתחום הנדל"ן נדרשים לעבוד עם חברות בדק בית כמעט בכל עסקת רכישה או השכרת נכס. חברת בדק בית מספקת לבעל הנכס את כלל שירות בדיקת בדק הבית, שירות הכולל את ביצוע הבדיקה עצמה על ידי מהנדס בדק בית והליווי המקצועי הנדרש מול גורמים רלוונטיים שונים. איתור ליקויי בניה בנכס לפני קניית דירה וליווי מקצועי משפטי אינם נושאים לזלזול, לכן, חשוב מאוד שהחברה שמעניקה לנו את שירות בדיקת בדק הבית והליווי המשפטי תהיה חברת בדק בית מומלצת לטיפול בנכס שלנו.

עובדים רק עם חברת בדק בית שמעניקה שירות בדק בית מקיף ומלא

חשוב לדעת שבתחום בדיקות הנכסים יש מגוון רחב של חברות ומהנדסים פרטיים אשר יכולים לבצע בדיקת בדק בית במבנה, אך לא בהכרח כל חברת בדק בית או מהנדס בדק בית מעניקים שירות מלא של ביצוע הבדיקה וליווי מקצועי. אתם בהחלט יכולים למצוא מהנדס בדק בית שיבחן דירה לאיתור ליקויי בניה, אך לא בהכרח תקבלו שירות עוקב לאחר קבלת חוות הדעת ההנדסית. לכן במהלך החיפוש אחר חברת בדק בית יש לברר בדיוק מהו השירות המוענק לכם במידה ואתם שוכרים את שירותיה של אותה חברה, כאשר לא מומלץ לעבוד עם חברת בדק בית שאינה מעניקה גם שירות של ביצוע בדיקה על ידי מהנדס בדק בית וגם ליווי משפטי בהמשך לממצאי הבדיקה במידת הצורך.

עובדים רק עם חברת בדק בית שיכולה לשלוח מהנדס בדק בית עם ניסיון

מהנדס בדק הבית מאתר ליקויי בניה בנכס בהסתמכות על ההכשרה המקצועית שלו, אך גם הרבה על הניסיון שלו בבדיקת מבנים דומים. במילים אחרות, יש הרבה יותר סיכוי לאתר ליקויי בניה במבנה אם הבדיקה של בדק הבית מתבצעת על ידי מהנדס בדק בית עם ניסיון באיתור ליקויי בניה בסוג המבנה הספציפי. למשל, מהנדס בדק בית עם ניסיון רב שנים בהתמקצעות באיתור ליקויי בניה ברכוש משותף יבצע בצורה טובה יותר בדיקת ליקויי בניה ברכוש משותף ממהנדס בדק בית שביצע עד כה רק בדיקות בדירות.

זמינות לביצוע בדיקה בהקדם האפשרי ובתיאום מול מזמין הבדיקה

ברוב המקרים בהם אדם נזקק לבצע בדיקת בדק בית בנכס מדובר על מקרים שיש לבצע את הבדיקה כמה שיותר מוקדם. למשל, במקרים של בדיקת דירה חדשה מקבלן או במקרים של ביצוע בדק בית יד שניה לפני שסוגרים עסקת רכישה של דירה ישנה. אז חשוב שאחרי שאתם מוודאים שחברת בדק הבית אכן מעניקה לכם את שירות הייעוץ והליווי המקיף, גם לוודא שהיא יכולה לשלוח לכם מהנדס בדק בית בחלון הזמן הנדרש לביצוע הבדיקה. נוסף על כך, יש לוודא שתיאום הפגישה של מהנדס בדק הבית יכול להתבצע על פי הנוחיות שלהם ובתיאום מול בעל הדירה הקיים או נציג הקבלן.

אדיבות ואמינות הם מעל הכול

בסופו של דבר אתם רוצים להרגיש שאתם מקבלים שירות מאנשים אדיבים ואמינים שמציבים את טובתכם בראש סדר העדיפויות שלהם. נציגי חברת בדק הבית צריכים לשרת אתכם בצורה אדיבה ולקבל את הביטחון המלא שלכם בייעוץ המקצועי המשפטי של נציגי החברה. בגלל מורכבות הייעוץ של בדק הבית, חברת בדק בית מומלצת היא חברה שהאנשים בה יודעים כיצד לשרת את מזמין הבדיקה באדיבות ובאמינות לכל אורך הדרך.